📢 İLÇEMİZ GENELİNDE BULUNAN 24 OKULA RESİM, MÜZİK ve SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ.
  • 28.12.2020

📢 İLÇEMİZ GENELİNDE BULUNAN 24 OKULA RESİM, MÜZİK ve SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ.

İlçe Kaymakamlığımız öncülüğünde, Belediye Başkanlığımız ve Uludere Girişimciler ve Üreticiler Derneği ( ULUDER ) ortaklığında hazırlanan '' Herşey Seninle Başlar Uludere '' projemizin Başkanımız Sn. Sait ÜREK'in girişimleri sonucu İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi tarafından kabul edilmesiyle birlikte 24 okulumuza resim, spor ve müzik alanlarında kullanılmak üzere alınan malzemelerin dağıtım töreni gerçekleştirildi.

Konuyla alakalı olarak konuşan Başkanımız Sn. Sait ÜREK; '' Bugün çok değer verdiğimiz öğrenci kardeşlerimiz için aldığımız malzemelerin dağıtım töreninde olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Dün ve bugün olduğu gibi bundan sonraki süreçlerde de öğrenci ve genç kardeşlerimiz için yaptığımız proje ve çalışmalar aynı hızla devam edecektir. Yetenekli kardeşlerimizin ilgili olduğu müzik, resim ve spor alanlarında İlçemizi en iyi yerlerde temsil etmeleri ve yüzlerinin gülmesi bizler için büyük bir ilham ve gurur kaynağı oluyor.

Burada bu projenin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen İçişleri Bakanımız Sn.

Süleyman Soylu

'ya, İlçe Kaymakamımız Sn. Ahmet Solmaz'a, ULUDER Dernek Başkanımız Sn. Murat İnan'a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mikail Demirtaş'a teşekkürlerimi sunuyorum.

Öğrenci kardeşlerimize ve okullarımıza hayırlı ve uğurlu olsun '' dedi.

#İçişleriBakanlığı #HerşeySeninleBaşlarUludere

https://www.sondakika.com/.../haber-sirnak-ta.../...

https://www.haberler.com/.../sirnak-ta-ogrenciler.../...