Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleriyle Toplantı.
  • 20.09.2019

Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleriyle Toplantı.

Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK, İlçe Kaymakamımız Sn. Ahmet SOLMAZ'ın başkanlığında Nilüfer Anaokulu toplantı salonunda ilçe genelindeki tüm Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar ve Müzik öğretmenleriyle yıl içinde ve yıl sonunda yapılacak etkinlikler ile ilgili istişare toplantısına katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda İlçe Kaymakamımız Sn. Ahmet SOLMAZ, öğrencilerimizin sanat, spor ve kültürel potansiyellerinin keşfedilip ön plana çıkarılmasında bizlere önemli görevler düştüğünü belirterek yetenekleriyle ön plana çıkacak öğrencilerimize kurumlarımızla kurumsal işbirliğiyle gereken desteklerin sonuna kadar seferber edileceğini ifade etti.

Kaymakam Sn. SOLMAZ'ın konuşmalarının ardından konuşan Başkanımız Sn. Sait ÜREK;" Eğitim ve öğretim hayatında öğrencilerin gelişimi için gerek öğretmenler, gerek bizler ve gerek ailelere büyük bir sorumlulukları düşmektedir. Bu kapsamda sanat, spor, kültürel ve sosyal anlamda öğrencilerimizin hayallerini başarabilmeleri ve hedeflerini elde edebilmeleri için Belediye olarak her türlü destek ve imkanın seferber edileceğinden kimsenin şüphesi olmasın." dedi.