Belediye Başkanımız Sayın Sait ÜREK ,belediyede görev yapan tüm personel ile Nilüfer Anaokulu toplantı salonunda toplantı gerçekleştirdi.
  • 27.09.2021

Belediye Başkanımız Sayın Sait ÜREK ,belediyede görev yapan tüm personel ile Nilüfer Anaokulu toplantı salonunda toplantı gerçekleştirdi.

 

Düzenlenen personel toplantısına Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK ile tüm birim amirleri ve personeller katıldı.

Şehit ve Gazilerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunmasından sonra Toplantıda konuşan Başkan Sn. ÜREK ''Uludere halkına hizmet etmek için halkımız tarafından seçildik.Uludere halkı için hep beraber çalışaçağız.Uludere halkına hizmet etmek için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmeli. Bizim ilçemize kazandıracağımız her hizmet, geleceğimiz için yapılmış birer yatırım olacak.

İlçemizde ihtiyaç duyulan talepler var, bu taleplerin başında su ihtiyacının karşılanması bulunuyor, bizler göreve geldiğimizden bu yana ilçemizde nasıl ki Kütüphaneli Gençlik Kültür Merkezi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Parkların Yenilenmesi, Mesire Alanlarının yapılması, cadde kaldırım düzenlenmesi ve yapılması, kilitli parke taşlarının döşenmesi, yeni belediye hizmet binası gibi büyük projeleri kazandırdıysak, su problemini ve ihtiyaç duyulan diğer alanları da Allah’ın izniyle 2022

sonuna kadar çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. ”dedi.

Belediye Başkanımız Sn. ÜREK toplantı salonunda personelin sorunlarını dinleyerek,gerekli konular hakkında çözümlerin en yakın zamanda düzenleneceğini dile getirdi.

Toplantı karşılıklı sohbetle sona erdikten sonra Başkanımız tarafından personellerimize verilen yemek sonrası program sona erdi.