Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK, İlçe, Belde ve Köy Muhtarları İle Gerçekleştirilen Pandemi Toplantısına Katılım Sağladı.
  • 10.07.2020

Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK, İlçe, Belde ve Köy Muhtarları İle Gerçekleştirilen Pandemi Toplantısına Katılım Sağladı.

Nilüfer Anaokulunda düzenlenen toplantıya İlçe Kaymakamımız Sn. Ahmet SOLMAZ, Şenoba Belediye Başkanı Sn. Alihan BABAT, İlçe, Belde ve Köy Muhtarları, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi ve Yönetimi, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası, İlçe Minibüs Kooperatifi Sorumluları ile Kurum Amirleri katıldı.

Toplantıda İlçe Kaymakamımız Sn. SOLMAZ'ın konuşmalarından sonra söz alan Başkanımız Sn. ÜREK ;

'' Sözlerime başlamadan önce toplantı salonundaki herkesi saygıyla selamlıyorum, hepiniz hoş geldiniz. Malum olduğu üzere Küresel bir sorun haline gelen ve ülkemiz ile artık bölgelerimizde, ilçemizde ve köylerimizde görülmeye başlanan KOVİD-19 ( Koronavirüs ) ile mücadelede çalışmalarımızı ve önlemlerimizi arttırmamız gerektiğini görüyoruz.

İlçe Kaymakamlığı, güvenlik güçlerimiz, Hastanemiz, siz kıymetli muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla birlikte verdiğimiz bu mücadelenin sekteye uğramaması için, bugüne kadar altını çizerek ifade ettiğimiz sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarımıza daha fazla özen göstermeli, birbirimizin sağlığına azami derecede önem vermeliyiz. Uludere Belediyesi olarak bugüne kadar verdiğimiz destekleri arttıracağımızı ifade ediyor, köylerimiz içinde destek çalışmaları içerisinde olacağımızı dile getirmek istiyorum.

Toplum sağlığını koruma amaçlı alacağımız önlemlere tüm vatandaşlarımızın önem göstermesini rica ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum. '' dedi.

Toplantı konuşmaların ardından, muhtarların talepleri dinlendikten sonra sona erdi.