Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK, 11 - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında, Şırnak İl Merkezinden başlayıp Beytüşşebap İlçesinde sona erecek olan “#ŞehriNuh Bisiklet Festivali”ne Katılan 225 Sporcu’yu  AK Parti Şırnak İl Başkanı Sn. İbrahim Halil Erkan ile birlikte Orgeneral Edip Başer İHO’da kamp alanında karşıladı.
  • 18.06.2021

Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK, 11 - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında, Şırnak İl Merkezinden başlayıp Beytüşşebap İlçesinde sona erecek olan “#ŞehriNuh Bisiklet Festivali”ne Katılan 225 Sporcu’yu AK Parti Şırnak İl Başkanı Sn. İbrahim Halil Erkan ile birlikte Orgeneral Edip Başer İHO’da kamp alanında karşıladı.

Sporcular ile bir araya gelen ve sohbet eden Başkanımız Sn. Sait ÜREK; “Ülkemizin çeşitli yerlerinden gelen siz sporcu arkadaşlarımız, ilimiz, ilçelerimiz, beldelerimiz ve bölgemizin güzelliklerini keşfederek, çok güzel ve anlamlı bir festivale imza atıyorsunuz. Her türlü talebinizde ve ihtiyacınızda yanınızdayız.

Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese ve katılan tüm sporcu arkadaşlarımıza Başarılar Ve Kolaylıklar Diliyorum,ilçemize hoş geldiniz” dedi.

#ŞehriNuhBisikletFestivali