Belediye Personel Toplantısı.
  • 9.10.2019

Belediye Personel Toplantısı.

Başkanımız Sn. Sait ÜREK, Muhtarlar ile yaptığı toplantı ile ilçe, mahalle ve caddelerde bulunan ihtiyaç, beklenti ve eksiklikler ile ilgili olarak aldığı bilgileri, düzenlediği Belediye Personel Toplantısı ile, Belediye Personellerine aktardı.

Toplantıda personele hitap eden Başkan Sn. ÜREK;" Muhtarlarımız ile gerçekleştirdiğimiz toplantı ile İlçemiz ile ilgili gerekli olan tüm bilgileri detaylı bir şekilde aldık. Belediye olarak, İlçenin her noktasında eksiklik ve ihtiyaçların ne olduğunu, yaptığımız araştırmalar ile belirliyoruz.

Bizler Uludere Belediyesi olarak İlçemizin en güzel şekilde anılması ve gelişmesi için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Siz değerli personellerimiz bu çerçevede sizler ile paylaştığımız bu bilgiler doğrultusunda çalışmalarınızı, daha ileri ve güçlü bir şekilde arttırmalı ve Uludere'yi hep birlikte daha ileri taşımamız için daha yoğun mesai harcamalısınız.

Biz çalışacağız, Uludere Kazanacak sloganı ile çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam etmeli, vatandaşı memnun etmeliyiz. Bu kapsamda siz değerli personellerimize teşekkürlerimi sunuyor, sizlere olan güven ve inancımı bu vesileyle yineliyorum." Dedi.