BULAKBAŞI MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKANIMIZ SN. SAİT ÜREK'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ.
  • 6.10.2021

BULAKBAŞI MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKANIMIZ SN. SAİT ÜREK'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

Bulakbaşı mahalle sakinleri Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK'i makamında ziyaret ederek mahallelerinde yapılan çalışmalar ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Başkan ÜREK'e çalışmalarından dolayı teşekkür eden Bulakbaşı Mahallesi sakinleri; "Başkanımız sağ olsun hizmet konusunda istediğimiz istekleri yerine getiriyor. Kendisine mahallemizde yaşadığımız sorunlarımızı dile getirdiğimizde, Başkanımız taleplerimizi anında dikkate alarak çalışmalar gerçekleştiriyor. Bizler mahalle sakinleri olarak başkanımıza mahallemiz adına teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

Hizmet götürme noktasında kırsal ve merkez olmak üzere tüm mahalleleri eşit gördüklerini ayrıca kırsal ve merkez mahallelerde çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Başkan Sn. ÜREK; "Uluderemizin tüm bölgelerine hizmet götürmek boynumuzun borcudur. Bizler bu makama gelirken sizlere hizmet etmek için geldik. Bu görevde olduğumuz sürece bizlere emanet edilen makamın hakkını vermek zorundayız. Allah'ın izniyle bugüne kadar hep sorumluluk bilinci ile hareket ettik ve güzel işler ortaya çıkardık.''

Hemşehrilerimizin daha rahat bir ortamda yaşamaları için hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Sn. Ürek; "Göreve geldiğimiz günden beri imkanlarımız doğrultusunda ilçemizin bütün mahallelerine hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Bizim önceliğimiz memleketimize hizmet etmektir. İlçemizin daha iyi yerlere gelebilmesi için hep birlikte uğraşıyoruz. Biz çalışmalarımızı planlamalarımız dahilinde yapıyoruz” dedi.

Başkan Sn. Sait ÜREK, ziyaretleri için mahalle sakinlerine teşekkür etti.