Engelim değil, desteğim ol. Hayat birlikte çok güzel. 💕
  • 6.12.2019

Engelim değil, desteğim ol. Hayat birlikte çok güzel. 💕

#3AralıkDünyaEngellilerGünü

Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK, İlçemizde faaliyet gösteren Rehabilitasyon merkezinden gelen küçük misafirlerini ağırladı.

Umut ve Narin kardeşlerimizi Başkanlık makamımızda öğretmenleri ve aileleri ile birlikte ağırlayan Başkanımız Sn. Sait ÜREK, çocuklar ile yakından ilgilendi. Narin kardeşimizin isteği üzerine Başkanımız kendisine Akülü Engelli Arabası alınacağının sözünü vererek, ayrıca İlçemiz Atatürk Okulunda öğrenim gören engelli kardeşlerimiz içinde engelli rampası ve korkuluğunun yapılacağını dile getirdi.

Günün önemi için konuşan Başkanımız; ‘’ Herhangi bir aralıkta değil, her zaman yanınızdayız. Engelli vatandaşlarımızın önüne çıkan her engeli birlikte aşacak, her konuda destekçileri olmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle #3AralıkDünyaEngellilerGünü ’nün engelliler konusundaki farkındalığın artırılarak toplumsal bilincin oluşturulmasına, engellilerimizin sorunlarının çözümüne katkıda bulunmasını diliyor, mutluluk, başarı, huzur ve sağlık dileklerimizle engelliler gününüzü kutluyorum.’’ dedi.