SAĞLIK BAKANLIĞI HEYETİNDEN İLÇEMİZE ZİYARET.
  • Tarih - Saat: 27.08.2019

SAĞLIK BAKANLIĞI HEYETİNDEN İLÇEMİZE ZİYARET.

Uludere 40 Yataklı Devlet Hastanesi Binası İçin Gelen Sağlık Bakanlığı'na Bağlı Mimar ve Mühendisler İlçemizi Ziyaret Ettiler.

Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK ve Ak Parti Uludere İlçe Başkanı Sn. Fikret DEMİR'in Kurban Bayramı Öncesinde Ankara ziyaretlerinde Sağlık Bakanı Dr. Sn. Fahrettin Koca ile yaptıkları görüşmeler neticesinde İlçemize yönlendirilen Bakanlığa Bağlı Mimar ve Mühendisler, 40 Yataklı Hastane Binası İçin tahsis edilen alanda incelemelerde bulundular.

İncelemelerin ardından Belediye Başkanlığımızın toplantı odasında yapılan görüşmelerde Başkan Sn. ÜREK; "40 Yataklı Hastane Binası projesinin hızlandırılması ve çalışmaların bir an önce başlaması için buraya gönderilen heyete öncelikle hoş geldiniz diyor, Sn. Bakanımız Dr. Fahrettin KOCA'ya da ilgileri için teşekkürlerimi sunuyorum. Uludere'nin temel ihtiyaç ve taleplerinden biri olan Hastane Binası'nın yapımı, Uludere'nin ve bölgenin gelişmesi ve kalkınması için çok önemli bir adım olacaktır. Bu kapsamda Uludere Belediyesi ve Uludere Belediye Başkanı olarak 40 Yataklı Hastane Binası için her türlü yardım ve desteği vereceğimizin bilinmesini isterim." Dedi.

Görüşmelerin ardından Başkanımız Sn. Sait ÜREK ve Ak Parti Uludere İlçe Başkanı Sn. Fikret DEMİR, Ankara'dan gelen heyete İlçemizin güzide ürünü olan Yöresel Çiçek Balını hediye ettiler.