Şırnak Valimiz Sn. Ali Hamza PEHLİVAN ve Beraberindeki Heyet Belediyemizi Ziyaret Ettiler.
  • 6.10.2021

Şırnak Valimiz Sn. Ali Hamza PEHLİVAN ve Beraberindeki Heyet Belediyemizi Ziyaret Ettiler.

Şırnak Valisi Sn. Ali Hamza PEHLİVAN, İl Emniyet Müdürü Sn. Cemal DALMAN, İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı J. Alb. Sn. YILMAZ DEMİRELLİ ile birlikte İlçemize ziyaret gerçekleştirdiler.

Gerçekleşen ziyarette Vali Sn. Ali Hamza PEHLİVAN’ı ve beraberindeki heyeti, Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK, İlçe Kaymakamı Sn. Mehmet Rıdvan DOĞAN, İlçe Jandarma Komutanı Sn. Alper YILMAZ, İlçe Emniyet Amir Vekili. Sn. İzzettin ENGİN, İl Genel Meclis Üyesi Sn. Adil CEVİZ, Daire ve Kurum Amirleri ile Mahalle Muhtarlarımız karşıladı.

Karşılama merasiminin ardından, İlçe Kaymakamlığı ziyareti sonrası Belediyemizi ziyaret eden Valimiz Sn. Ali Hamza PEHLİVAN ve beraberindeki heyeti Başkanımız Sn. Sait ÜREK, Belediye Personellerimiz ile birlikte karşıladı.

Gerçekleşen makam ziyareti sonrası Vali Sn. Ali Hamza PEHLİVAN ve beraberindeki heyet ilçemizde yapım süreçleri devam eden Uludere İlçe Hükümet Konağı, Belediye Binası ve Adliye Binası,İlçe Emniyet Amirliği Yeni Hizmet Binası, 40 Yataklı Devlet Hastanesi ve Başkanlığımızca yapımına devam edilen ve geniş kapsamlı çalışmaların sürdürüldüğü merkez parkı ziyaret ettiler.

İlçemizde yapımları süren Proje alanlarını yerinde inceleyen heyet burada devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Uluderedeki Şehit Ailemizi, vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı da ziyaret eden heyet buradaki ziyaretler sonrası Şenoba Beldesinde 48. Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Sn. Ahmet Burak YÜRÜTEN’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Tugay Komutanlığı ziyareti sonrası program sona erdi.

#ŞırnakValiliği #AliHamzaPehlivan #ŞırnakİlEmniyetMüdürlüğü