Sizin Gülmeniz ve Sevinciniz, Bizim Mücadele Kaynağımız. 💝
  • 6.12.2019

Sizin Gülmeniz ve Sevinciniz, Bizim Mücadele Kaynağımız. 💝

Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK'in talimatları ile, Belediye Başkanlığımızca İlçemiz ve köylerinde bulunan okullarda ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 500 adet Kışlık Bot ve 500 adet Mont yardımı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Görevli Öğretmenlerce tespit edilen ihtiyaç sahibi 500 öğrenci için yapılan yardım ile ilgili konuşan Başkanımız Sn. Sait ÜREK;'' Bugün çok sevinçliyim, bu sevincimin kaynağı burada gülen mutlu olan evlatlarımızdır. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir, geleceğimiz olan çocuklarımız için de yatırım yapmak bizim öncelikli hedeflerimizden biridir.

İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmenlerimizce tespit edildikten sonra kış mevsimi için kendilerine böyle bir sürpriz yapmak istedik. Onlar mutluysa bizler de mutluyuz, çünkü onların gülüşü ve sevinçleri bizim mücadele kaynağımız. 1 Nisan'dan bu yana eğitim ve öğretim hayatına yaptığımız destekler ve yatırımlar elimizdeki imkanlar dahilinde sürekli olarak devam ediyor ve devam edecektir. Çünkü eğitim, bizler için ve bölgemiz için çok önemli unsurlardan biridir.

Bu kapsamda bugün burada yaptığımız yardım, bu açıdan önemlidir. Bu projede emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mikail DEMİRTAŞ'a, projede görev alan öğretmenlerimize, Belediye Personellerimize teşekkürlerimi sunuyor, öğrencilerimize de hayırlı olmasını diliyorum.'' dedi.