Teşekkürler ULUDERE.
  • 1.10.2019

Teşekkürler ULUDERE.

Uludere Gençlik, Huzur ve Bal Festivali Sona Erdi.

Başkanımız Sn. Sait ÜREK'in Teşekkür Mesajı;

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Uludere Geleneksel Gençlik, Huzur ve Bal Festivali binlerce vatandaşın katılımıyla 3 gün süren mükemmel bir coşku içinde kutlandı. İlk gününden son gününe kadar katılımın yüksek olduğu, huzurun ve mutluluğun hakim olduğu bu festival, bölgenin ve bölgede yaşayan vatandaşların, huzuru, mutluluğu ve refahı ne kadar istediğinin en büyük ve en önemli görüntüsü ve mesajı olmuştur.

Gençlerimiz coşkuyla eğlenmiş, kamp ateşleri yakarak müzikli ve eğlenceli geceler geçirmiş, canlı yayınlar ile bölgemiz ve ilçemiz tanıtılmış, dolu dolu bir festival, şölen havasında kutlanmıştır. Uludere Belediyesi ve Belediye Başkanı olarak, böylesi güzel ve gurur verici bir tabloya destek olmak, ev sahibi olmak bizleri ayrıca onurlandırmıştır.

Bu kapsamda festivalimizin düzenlenmesinde destekleri olan, Sn. Cumhurbaşkanımıza,İçişleri Bakanlığı'na, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na,Kültür ve Turizm Bakanlığı'na, Şırnak Valimize,İlçe Kaymakamımıza, Ak Parti Şırnak ve Uludere İlçe Başkanlıkları ile İl, İlçe Teşkilatına, İl Kadın Kolları ve İlçe Kadın Kolları ile Gençlik Kolları Başkanlıklarına, İlçe Jandarma Komutanımıza, İlçe Emniyet Amirimize, İlçe Tarım Müdürlüğü'ne, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne, gece gündüz demeden çalışan tüm Belediye Personellerimize, Jandarma Personellerine, Emniyet Personellerine, Güvenlik Korucularına, Basın mensuplarına, Ak Parti bölge temsilci ve ilçe başkanlarına, tüm sanatçılarımıza ve Siz Değerli Hemşehrilerime, ULUDERE'ye sonsuz teşekkürlerimi sunar, bir dahaki festivalde görüşmek üzere. Allah hepinizden razı olsun."